mgr inż. Paweł Aszklar

Zakład Projektowania Systemów CAD/CAM i Komputerowego Wspomagania Medycyny Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

Witam na mojej stronie!

Moich studentów zapraszam do działu Dydaktyka gdzie umieszczone są informacje na temat zajęć prowadzonych przeze mnie w tym semestrze, treści poszczególnych zadań i/lub materiały pomocnicze, a także możliwe terminy konsultacji.
Uwaga! Dostęp do części materiałów chroniony jest hasłem podawanym w czasie pierwszych zajęć.

Osoby potrzebujące się ze mną skontaktować zapraszam na stronę O mnie.

Aktualności

03. października 2020r.
Zdalny tryb przeprowadzania zajęć i sprawdzianów w semestrze zimowym r.ak. 2020/21 przedłużony został do 29. stycznia 2021r.
16. października 2020r.
Od poniedziałku 19. października 2020r. co najmniej do 15. listopada 2020r. wszystkie wykłady, laboratoria, sprawdziany i egzaminy przeprowadzać będę zdalnie. Informacja czy okres ten zostanie wydłużony podana zostanie najpóźniej 9. listopada 2020r.
1. października 2020r.
W związku z trwającą pandemią większość zajęć, z wyjątkiem laboratoriów i ćwiczeń dla studentów pierwszego roku, prowadzone będą on-line na platformie MS Teams. Proszę zalogować się na uczelniane konto MS Teams i upewnić się, że należy się do odpowiednich zespołów dla każdego przedmiotu i jeśli się nie jest, sprawdzać regularnie czy linki z zaproszeniami nie przyszły uczelniane, wydziałowe i osobiste skrzynki e-mail.
13. marca 2020r.
Od poniedziałku 16. marca 2020r. do 14. kwietnia 2020r. do odwołania wszystkie wykłady, laboratoria, sprawdziany i egzaminy przeprowadzać będę zdalnie. Szczegółowe informacje wysłane zostały mailem (na skrzynki wydziałowe i/lub na adresy przypisane do kont studenckich w USOSie)!
20. stycznia 2012r.
Uruchomienie strony.